Спасибо всем моим посетителям!

 

Спасибо всем моим посетителям!

Победы и достижения Украины в 2016 годуОбращаюсь на 2 языках!

 

Закінчується 2016 рік. Як завжди ми підводимо підсумки минулого року та плануємо рік наступний. Щоб я відзначила у минулому році? Я як і всі мої співвітчизники з болем в душі та сльозами на очах згадую кожного нашого захисника, який віддав життя за нас. Ми майже кожного дня втрачаємо наших синів, батьків, братів та дідусів. Але ми віримо, що ці жертви заради нашого майбутнього не були марними. Я дуже часто  чую невіру людей у майбутнє нашої країни. Мені хочеться кожного запитати: звідки цей песимізм? Найгірше в нас позаду. Більший острах викликали темрява та провалля, у які ми котилися.  Якщо ми оглянемося назад, то побачимо, що ми робимо кроки. Вони, як і перші  кроки малечі, боязкі, невпевнені, з першими падіннями та набитими колінцями. Але ми долаємо перші маленькі відстані, перемагаємо внутрішні страхи, боремося з перешкодами. За цей рік ми до кінця зрозуміли, що наше майбутнє тільки в наших руках. 

Згадаймо "перемоги", щоб увійти в новий, 2017 рік з добрими думками і новими надіями.

Цей рік був роком тренду на українське.

Український кінематограф продовжує тішити. "Микита Кожум'яка" побив рекорд голлівудських мультфільмів, "Гніздо горлиці" і "Моя бабуся Фані Каплан" зібрали низку світових нагород, а найбільше 2016-й кінорік запам'ятався якісною документалкою. документальний фільм про Майдан «Зима у вогні» отримав номінацію на премію «Оскар». Якщо ви ще не бачили цих фільмів – обов'язково перегляньте! Нам є чим пишатися!

Відеогра «Лісова пісня» за мотивами однойменного твору Лесі Українки  посіла перше місце на конкурсі незалежних ігор за найкращу розповідь. Фото українця Тараса Дутки  зі знімком "Білий слон", де зображено покинуту обсерваторію на карпатській горі Піп Іван, стало переможцем конкурсу "Вікі любить Землю" Українська студія Gloria FX із Дніпра та режисер Ваня Хейман здобула премію MTV Video Music Awards за неймовірний кліп для відомих британців Coldplay "Up & Up"

 

 3 місце та 109 рекордів українських паралімпійців. Олександр Усик, котрий здобув титул чемпіона світу з боксу в першій важкій вазі за версією WBO. Боксер Василь Ломаченко, котрий став чемпіоном світу в двох вагових категоріях за версією WBO. Український клуб Динамо «Київ» у двадцятці найкращих футбольних команд. подвійна перемогу Анни Музичук і Василя Іванчука на чемпіонаті світу зі швидких шахів Українець 16-річний школяр Ілля Редюк – чемпіон світу з авіамодельного спорту Українець Олег Кузнєцов, більш відомий як бі-бой Kuzya, виграв Чемпіонат світу "Unbreakable Bboy Championship" з брейк-дансу всесвітньо відома пісня Джамали "1944" та  перше місце на престижному пісенному конкурсі Євробачення-2016. 100 тисяч євро інвестицій отримав український IT-проект Roopor, який боровся у числі 6 000 команд. Українські вчені під керівництвом Владислава Кисельова створили батарейку, яка може працювати 12 років

На 8-й Международной экологической олимпиаде INESPO-2016 14-летнюю мариупольчанку удостоили международной награды (серебряная медаль) за изобретение метода борьбы с мусором

Цього року Україна піднялася в Глобальному індексі мілітаризації з 23-го на 15-е місце. Також Україна зайняла 25-е місце зі 126 в Глобальному рейтингу військової могутності і злетіла догори в рейтингу виробників зброї. Генеральна асамблея ООН прийняла резолюцію України щодо Криму, у якій Росія називається державою-окупантом. Окружний суд Амстердама визнав, що Скіфське золото належить Україні і має бути повернене до Києва. У цьому році відбулася перша офіційна презентація нового транспортного літака легкого класу Ан-132D, який спроектувало держпідприємство "Антонов". Найбільший у світі літак "Мрія". Україна розробила і побудувала для Європейського космічного агентства двигун РД-843, на якому тепер виходять у космос носії Vega.

Українська космонавтика займає лідируючі позиції у світі. В Україні налічується близько 40 великих підприємств, зайнятих у ракетно-космічній сфері. А ще влітку цього року в Україні вперше провели операцію з імплантації штучного серця — тішимось, що наша медицина не стоїть на місці. Угода про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.

Система публічних електронних закупівель ProZorro отримала перше місце на третій щорічній премії Open Government Awards 2016. У рамках боротьби з корупцією в цьому році запустили електронні декларації держслужбовців. 

Цей список нашої гордості можна продовжувати і продовжувати. 

2016 рік був доволі складним для країни, однак українці вкотре довели, що нам справді є ким пишатися!

В мене, як і всіх у Россії живуть рідні та близькі, знайомі та друзі. Ми розмовляємо спільною мовою але про різні речі. Я часто собі задаю таке питання: коли ми стали різними. І розумію: ми різні, бо ми ходили по різних землях, дихали різним повітрям, виховувалися різними поколіннями. Бо тільки вони передали нам свою любов саме до рідної землі, до свого народу, до своєї історії, до свого минулого. Я та сама «бЕндерівка», «свідома», від кого вони шарахаються як чорт від ладану. Але у їхньому розумінні я не можу бути такою. Я просто заблукала у своїх думках, мені  ЗМІ щось вбило в голову, що вони зможуть легко в мені вилікувати. А ті «укрофашисты», вони кровожадні вбивці, які не гребують вбивати жінок та дітей.

Мабуть тому я намагаюся на зрозумілій їм мові показати все те, що відбувається в моїй країні. Я розумію, що це справа часу. І для того, щоб зрозуміти сьогодення, треба повернутися у далеке минуле. Мені хочеться передати весь той біль, що залишився у серцях наших предків, показати всю ту кров, що  лилася на мою землю.

Я вдячна всім гостям мого сайту. Мене дуже тішать всі, хто намагаються дізнатися істину. Тому й надалі буду висвітлювати те, що болить мені, те, що відбувається в моїй країні, те, що робить нас сильнішими. Я пишаюся тим, що гідна називатися «укропом»!

Заканчивается 2016 год. Как всегда мы подводим итоги прошедшего года и планируем следующий год. Чтобы я отметила в прошлом году? Я как и все мои соотечественники с болью в душе и слезами на глазах вспоминаю каждого нашего защитника, который отдал жизнь за нас. Мы почти каждый день теряем наших сыновей, отцов, братьев и дедушек. Но мы верим, что эти жертвы ради нашего будущего не были напрасными. Я очень часто слышу неверие людей в будущее нашей страны. Мне хочется каждого спросить: откуда этот пессимизм? Худшее у нас позади. БОльший страх вызывали темнота и пропасть, в которые мы катились. Если мы оглянемся назад, то увидим, что мы делаем шаги. Они, как и первые шаги малыша, робкие, неуверенные, с первыми падениями и набитыми коленками. Но мы преодолеваем первые маленькие расстояния, побеждаем внутренние страхи, боремся с препятствиями. За этот год мы до конца поняли, что наше будущее только в наших руках.

Вспомним "победы", чтобы войти в новый 2017 год с добрыми мыслями и новыми надеждами. Этот год был годом тренда на украинское.

Украинский кинематограф продолжает радовать. "Никита Кожемяка" побил рекорд голливудских мультфильмов, "Гнездо горлицы" и "Моя бабушка Фанни Каплан" собрали ряд мировых наград, а всего 2016-й киногод запомнился качественной документалкой. документальный фильм о майдане «Зима в огне» получил номинацию на премию «Оскар». Если вы еще не видели этих фильмов – обязательно посмотрите! Видеоигра «Лесная песня» по мотивам одноименного произведения Леси Украинки заняла первое место на конкурсе независимых игр за лучший рассказ. Фото украинца Тараса Дутки со снимком "Белый слон", где изображена заброшенная обсерватория на карпатской горе Поп Иван, стало победителем конкурса "Вики любит Землю" Украинская студия Gloria FX с Днепра и режиссер Ваня Хейман получили премию MTV Video Music Awards за невероятный клип для известных британцев Coldplay "Up & Up"

 3 место и 109 рекордов украинских паралимпийцев. Александр Усик, который завоевал титул чемпиона мира по боксу в первом тяжелом весе по версии WBO. Боксер Василий Ломаченко, который стал чемпионом мира в двух весовых категориях по версии WBO. Украинский клуб Динамо «Киев» в двадцатке лучших футбольных команд. двойная победы Анны Музычук и Василия Иванчука на чемпионате мира по быстрым шахматам Украинец 16-летний школьник Илья Редюк – чемпион мира по авиамодельному спорту Украинец Олег Кузнецов, более известный как би-бой Kuzya, выиграл Чемпионат мира "Unbreakable Bboy Championship" по брейк-дансу всемирно известная песня Джамалы "1944" и первое место на престижном песенном конкурсе Евровидение-2016. 100 тысяч евро инвестиций получил украинский IT-проект Roopor, который боролся в числе 6 000 команд. Украинские ученые под руководством Владислава Киселева создали батарейку, которая может работать 12 лет

На 8-й Международной экологической олимпиаде INESPO-2016 14-летнюю мариупольчанку удостоили международной награды (серебряная медаль) за изобретение метода борьбы с мусором

В этом году Украина поднялась в Глобальном индексе милитаризации с 23-го на 15-е место. Также Украина заняла 25-е место из 126 в Глобальном рейтинге военной мощи и взлетела вверх в рейтинге производителей оружия. Генеральная ассамблея ООН приняла резолюцию Украины по Крыму, в котором Россия называется страной-оккупантом. Окружной суд Амстердама признал, что Скифское золото принадлежит Украине и должно быть возвращено в Киев. В этом году состоялась первая официальная презентация нового транспортного самолета легкого класса Ан-132D, который спроектировало госпредприятие "Антонов". Самый большой в мире самолет "Мрия". Украина разработала и создала для Европейского космического агентства двигатель РД-843, на котором теперь выходят в космос носители Vega.

Украинская космонавтика занимает лидирующие позиции в мире. В Украине насчитывается около 40 крупных предприятий, занятых в ракетно-космической сфере. А еще летом этого года в Украине впервые провели операцию по имплантации искусственного сердца — радуемся, что наша медицина не стоит на месте. Соглашение об углубленной и всеобъемлющей зоне свободной торговли между Украиной и Европейским Союзом.

Система публичных электронных закупок ProZorro получила первое место на третьей ежегодной премии Open Government Awards 2016. В рамках борьбы с коррупцией в этом году запустили электронные декларации госслужащих.

Этот список нашей гордости можно продолжать и продолжать.

2016 год был достаточно сложным для страны, однако украинцы в очередной раз доказали, что нам действительно есть кем гордиться!

У меня, как и всех, в России живут родные и близкие, знакомые и друзья. Мы разговариваем на одном языке, но о разных вещах. Я часто себе задаю такой вопрос: когда мы стали разными. И понимаю: мы разные, потому что мы ходили по разным землям, дышали разным воздухом, воспитывались разными поколениями. Ибо только они передали нам свою любовь именно к родной земле, к своему народу, к своей истории, к своему прошлому. Я та самая «бЕндерівка», «свідома», от кого они шарахаются как черт от ладана. Но в их понимании я не могу быть такой. Я просто заблудилась в своих мыслях, мне СМИ что-то вбило в голову, что они смогут легко во мне вылечить. А те «укрофашисты», они кровожадные убийцы, которые не гнушаются убивать женщин и детей.

Видимо поэтому я стараюсь на понятном всем языке показать все то, что происходит в моей стране. Я понимаю, что это дело времени. И для того, чтобы понять настоящее, нужно вернуться в далекое прошлое. Мне хочется передать всю ту боль, что остался в сердцах наших предков, показать всю ту кровь, что лилась на мою землю.

Я благодарна всем гостям моего сайта. Меня очень радуют все, кто пытаются познать истину. Поэтому и в дальнейшем буду освещать то, что ранит меня, то, что происходит в моей стране, то, что делает нас сильнее. Я горжусь тем, что достойна называться «укропом»!Создан 31 дек 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником